Uwaga praca!

Dyrektor Ośrodka Kultury w Swarzędzu ogłasza nabór na  stanowisko

  Opiekun ekspozycji

1.  Wymagania formalne

  • wykształcenie: preferowane wyższe lub w trakcie studiów (kierunki humanistyczne lub artystyczne)
  • znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność obsługi komputera oraz kasy fiskalnej i terminali płatniczych
  • wysoka kultura osobista
  • zdolności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi (również z dziećmi), umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, punktualność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność (praca także popołudniami i w weekendy)

2.  Wymagania dodatkowe

  • mile widziane doświadczenie w instytucjach o podobnym charakterze oraz w pracy z ludźmi
  • mile widziana znajomość wielu języków obcych

3.   Zakres obowiązków

  • dozorowanie i oprowadzanie po wystawach stałych i czasowych
  • udzielanie informacji zwiedzającym na temat działalności Centrum, prezentowanych zbiorów i wystaw
  • współudział przy organizacji imprez i wydarzeń kulturalnych w Centrum
  • prowadzenie lekcji muzealnych
  • prowadzenie sprzedaży w sklepiku muzealnym

4.  Warunki pracy i płacy

  • rodzaj umowy – umowa o pracę, 4/5 etatu
  • miejsce pracy – Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki

5.  Oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego
  • pakiet świadczeń socjalnych i motywacyjnych
  • możliwość rozwoju zawodowego

6.  Wymagane dokumenty

  • cv, list motywacyjny
  • oświadczenie zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w złożonych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez Ośrodek Kultury w Swarzędzu:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury w Swarzędzu na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż:

administratorem moich danych osobowych jest Ośrodek Kultury w Swarzędzu z siedzibą ul. Poznańska 14,62-020 Swarzędz

– mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania

– mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres:

   osrodekkultury@swarzedz.pl

 – moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą”.

7.  Termin i miejsce składania dokumentów

      Wymagane dokumenty należy składać w siedzibie Swarzędzkiego Centrum Historii i Sztuki, ul. Bramkowa 6 (wejście od str. ul. Mickiewicza), 62-020 Swarzędz lub przesłać pocztą lub drogą elektroniczną na adres: administracja@muzeum-swarzedz.pl w terminie do dnia 17.03.2019 r. z adnotacją: „Oferta na stanowisko: Opiekun ekspozycji”.

      O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani telefonicznie.

      Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty i nie zwracamy przesłanych dokumentów. Dokumenty przesłane, niewykorzystane w procesie rekrutacji zostaną trwale zniszczone.